O NAS

Jesteśmy 2 osobowym kolektywem, który dużo czyta, a potem pisze, tłumaczy, składa, wykleja, wycina, drukuje i kseruje.

Dystrybujemy ziny, bo jest ich mało, bo zniknęły ze środowiska wolnościowego, z imprez i koncertów wyparte blogami lub inną ciemną siłą; bo uważamy, że warto tworzyć i inspirować do tworzenia; bo wierzymy w siłę słowa pisanego.

Zajmujemy się tematyką praw zwierząt/weganizmu oraz świadomej seksualności, feminizmu i zgody (odpowiednik terminu używanego w zagranicznych publikacjach jako "consent" (ang.) - zgoda). Wybraliśmy te dwa bloki tematyczne, bo są nam najbliższe, jak również wciąż mało popularne. Oba tematy są ważne na tyle, że nie mogliśmy oprzeć się chęci ich upowszechniania.

Ziny dostępne są w wersji elektronicznej, do pobrania poprzez kliknięcie w link. Jeśli pod opisem zina nie ma linku, oznacza to, że jeszcze nad tym pracujemy i wkrótce możliwość pobrania się pojawi.

UWAGA! Niestety z powodu trudności logistycznych zawieszamy do odwołania sprzedaż wysyłkową zinów.

Wszystkie nasze ziny są na licencji Creative Common lub wydane bez roszczeń do praw autorskich (anti-copyrights).

Zapraszamy do czytania !

Rewolucja zaczyna się od słowa !28.8.11

Let's taste a revolution # 1


Ciekawy, konkretny zin wprowadzający do weganizmu, w środku artykuły o mleku, miodzie, DIY, testowaniu leków, oraz garść przepisów i mnóstwo praktycznych porad dlaczego warto przejść na weganizm i jak sobie z tym poradzić.

stron: 34 POBIERZ!!!......................................................................................